Objavljeno: sep 20 2016 09:57

Prodavac/čica u megamarketima

Objavljeno: sep 20 09:57
Pregleda: 4
Partners & Orka, reklamna agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta radi oglašavanje za poziciju prodavca ili prodavačice u megamarketima i većim trgovinskim lancima prehrambenih proizvoda.
Uslovi rada: SSS, poželjno radno iskustvo, timski rad. Početna plata u iznosu od 25.000 dinara. Rad u dve smene, na neodređeno vreme.
Opis posla: rad na kasi, prijem i izlaganje robe, rad na delikatesu, kontrola robe i rokova, održavanje radnog prostora.
Za sve informacije pozvati na brojeve: 011/ 26 83 486; 011/36 11 254; 064- 06 80 969
Ukoliko zadovoljavate uslove, prijave slati na e-mail: [email protected]
4