Objavljeno: sep 20 2016 11:29

Knjigovođa

Objavljeno: sep 20 11:29
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta radi oglašavanje za poziciju knjigovođe.
Uslovi rada: Potreban knjigovođa sa 7. stepenom stručne spreme Ekonomskog fakulteta ili srodnog fakulteta, minimum 3 godine radnog iskustva, obavezno aktivno znanje engleskog jezika, poželjno znanje nemačkog jezika, poznavanje MMS programa na računaru. Prednost ima samostalni ili ovlašćeni knjigovođa.
Opis posla: Knjigovodstveni poslovi, briga o naplati potraživanja, nadzor i kontrola popisa zaliha robe.
Nudimo: Mesto rada je Novi Beograd, radno vreme od 8-16 h, rad na neodređeno vreme. Stimulativna zarada, sa početnim iznosom od 400 eura.
Za sve informacije pozvati na brojeve: 011/ 26 83 486; 011/36 11 254; 064- 06 80 969
Ukoliko zadovoljavate uslove, prijave slati na e-mail: [email protected]
2