Objavljeno: dec 27 2017 09:19

Vozač C i E kategorije za Mađarsko, šifra 021 3

Objavljeno: dec 27 09:19
Pregleda: 2

Naš partner je jedna največih uspešnih Slovenačkih transportnih kompanija. Našim kupcima nude veoma raznovrstan asortiman međunarodnog transporta sa prikolicama i poluprikolice. Prevoz se vrši u susednim zemljama i zemljama Centralne i Zapadne Evrope. Preduzeče uspješno posluje u Mađarskoj već dvije godine.
U Mađarskoj vrše uglavnom unutrašnje transporte, odnosno isporuke prodavnicama, trgovačkim centrima i drugim kupcima.
O kvalitetu govori niz dugogodišnjih klijenata sa tradicijom. Njihovi iskusni saradnici, sa profesionalnim odnosom prema poslu, prilagođavaju se zahtjevima tržišta i novih klijenata koji se mijenjaju. Okupno imajo 400 kamiona i 500 zaposlenih vozača.

Opis posla: šifra 021 3
Vozač C i E kategorije u Mađarskoj, za lokalnu dostavu, unutrašnji transport

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
• Starost do 50 godina
• Poznavanje Mađarskog jezika pasivno,
• Najmanje 5 godine iskustva na C i E kategoriji,
• poskusni rad tri mjeseca,
• Dobro fizičko stanje,
• motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima,
• radno vrijeme – različito,
• Kod 95 - prioriteta, ako nemate treba da se uradi,
• Taho kartica vozača – prioriteta
• poskusni rad tri mjeseca
• Svaki drugi vikend slobodan,
• vozi se u Mađarskoj.
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• godišnji odmor 22 dana
• jednom ljetno regres
• solidna i redovna plata, od 1000 do 1500 €,
• boravak trošak poslodavca, boravi se u Ullo (280 km od Novog sada)
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
2

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija