Objavljeno: dec 28 2017 09:00

Električno održavanje štamparskih mašina

Objavljeno: dec 28 09:00
Pregleda: 2
Posao u Sloveniji, električno održavanje štamparskih mašina, šifra 023 3

Naš klijent,preduzeče LEYKAM tiskarna d.o.o., koja je deo Leykam Let's Print Holding grupe, koja je vodeća kompanija za offset rotacionu štampu u Austriji, Češkoj Republici i Sloveniji, a znači u Evropi kao vodeća tri na ovom tržištu. Leykam Let's Print ima 18 ofset mašina za štampanje različitih veličina i nudi gotovo neograničen asortiman proizvoda. Kompanija traži kandidate za posao.

Opis posla: šifra 023 3
Elekto održavanje štamparskih ofset mašina

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja III. ili IV. stepenj elektrotehničar,
• Starost do 45 godina,
• Poznavanje Njemačkog jezika aktivno, Engleski pasivno prioritet,
• Najmanje 3 godine iskustva na sličnim pozicijama,
• Vozaćka dozvola B kategorije
• Osnovno poznavanje računara,
• poskusni rad tri mjeseca,
• puno radno vrijeme 40 sati na tjedan, radi u tri smjene,
• Dobro fizičko stanje,
• motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima,
• radno vrijeme, radi se sedam dana i dva dana slobodno, svaki treči vikend slobodno 3 dana,
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize),

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno,
• godišnji odmor od 24 dana dalje,
• jednom ljetno regres 600€ do 650€, dodatno božičnica,
• poslodavac organizuje interno obuko,
• solidna i redovna plata, od 900€ do 1000 € sa prehranom in prevozom na posao, (prehrana je 4,7€ na radni dan),
• boravak trošak radnika, poslodavac pomogne da se pronađe boravak,
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac,

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
2
+38631454337