Objavljeno: dec 05 2017 06:18

Slovenija Bravar, monter zavarivač CO2 šifra 022

Objavljeno: dec 05 06:18
Pregleda: 6
Zavarivać Mag šifra 022
Tražimo radnike za rad u Sloveniji i EU

Opis posla: šifra 022
Bravar, monter zavarivač CO2 (Mag 135),

Očekujemo:
• najmanje III. stepen stručne sprema, zavarivač, monter, bravar
• Atest – Mag, ako nemate pomognemo, da uradite
• Najmanje 3 godine iskustva kao CO2 zavarivač,
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• odgovornost i preciznost,
• Engleski jezik pasivno,
• odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu.
• Dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• starost od 20 do 40 godina
• ćitanje nacrta
• montažni poslovi, montaža konstrukcija

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (početna od 800€ do 900€ ovisi od znanja i iskustva) za osnovne satove rada,
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana plača se svaki dan 4,90€, prevozni troškovi na posao plača poslodavac
• godišnji odmor najmanje 18 dana
• trošak boravka plača poslodavac, boravi se u Komendi, 20 kilometara iz Ljubljane
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
6