Objavljeno: dec 05 2017 06:22

Tražimo radnike za rad u Sloveniji šifra 021 2

Objavljeno: dec 05 06:22
Pregleda: 5
Građevinski radnik
Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Opis posla: šifra 021 2
Rad na građevini visoke gradnje

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja građevinske smjeri (zidar, tesar, armirač)
• Završni radovi u građevini (zidat, moler, tesar…)
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• vozačka dozvola B kategorije 5 godina, C prioriteta
• Namanje 5 godine iskustva u sličnom položaju,
• Dobro fizičko stanje
• motoričkih sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• starost do 50 godina
• ponekad se radi na visini,

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
• poskusni rad tri mjeseca
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata od 800 do 1000€
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana je u plati
• godišnji odmor najmanje 18 dana
• poslodavac pomogne u vezi boravka, trošak radnika
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
5