Objavljeno: maj 13 2019 04:21

Barmen

Objavljeno: maj 13 04:21
Pregleda: 15

2. Barmen m/ž
Meso rada: Pančevo
Opis posla:
- priprema koktela i raznih napitaka;
- briga o željama i potrebama gostiju;
- vrši pripremne i završne radove unutar bara;
- brine o čistoći opreme, inventara i prostora bara

Uslovi:
- tačnost i urednost;
- poželjno poznavanje pića, raznovrsnih cocktaila i rad na baru;
- visoka stepen odgovornosti u obavljanju radnih zadataka;
- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i veština;
- gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu;
- fleksibilnost, kreativnost;
- usmerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju;
- poželjno iskustvo;
- poželjno znanje engleskog jezika

Nudimo:

- Stimulativnu zaradu,
- Prijavu - ugovor o radu,
- Angažovanje na duži vremenski period.

Kontakt: mail adresa: [email protected] ili broj mobilnog telefona: 0607008240 zvati 8-16h kontakt osoba Danijela.

15
0607008240