Beautiful Maine Coon Kitten

Prodaje se od: scottbranch 11 apr 12:32 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Peć
Kućni ljubimci : Mačke
Beautiful Maine Coon Kitten
Maine bukur Coon djalë i zi tabby i zi
 Ai ka një temperament të bukur dhe i pëlqen cuddles.
 Big dhe i zymtë dhe ka putra të mëdha. Vjen pjellë të trajnuar
, flead, wormed dhe vaksinimi i parë Ai nuk do
të regjistroheni si ne duam shtëpi në shtëpi vetëm Mami dhe babi
pedigrees janë këtu për ju për të parë.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu