Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta

Prodaje se od: scottbranch 11 apr 12:12 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Peć
Kućni ljubimci : Psi
Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta
mahnitëse djalë beagle për shitje ai është një djalë fantastik
 me çanta të personalitetit që ai pëlqen të dalë
 ecën me shtëpi të strehuar dhe me kuti të trajnuar ai ecën
 ok në një çojë, ai nuk mund të le të largohet nga plumbi larg
 nga në zonat e sigurta ai i do njerëzit dhe është fantastik me të
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu