bukuroshe Bengal Kittens Për Shitje

Prodaje se od: scottbranch 11 apr 12:24 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Pirot
Kućni ljubimci : Mačke
bukuroshe Bengal Kittens Për Shitje
Tilley mermer tonë të bukur argjendi, ka pasur një bukuroshe
pjellë e 4 dëborës 1 kafe e ndotur dhe një mermer,
kittens bukuroshe të mëdha duke bërë mirë të jetë të jetë gati fund të
 prill për shtëpitë e tyre të reja të jetës së gjatë, plotësisht të stërvitur trajnuar
 pula e trajtuar dhe e venitur deri më sot në një program worming, do të largohet me mostër
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu