Best Kc Registered germand sherphed Puppies

Prodaje se od: scottbranch 11 apr 12:12 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Pirot
Kućni ljubimci : Psi
Best Kc Registered germand sherphed Puppies
Kafshët e bukura të familjes sonë kanë pasur të parët
 pjellë e puppies. Të gjitha të mëdha dhe të zymtë dhe super miqësore
si ngritur me qentë dhe fëmijë të tjerë, të gjithë të humbur deri tani
, pleshtat e trajtuara dhe microchipped, vet checked dhe vaksinimi i parë
 bërë dhe i dyti i paguar dhe i gatshëm tani për shtëpitë e tyre të reja.
Të dy prindërit mund të shihen si dy janë familja jonë
kafshët shtëpiake dhe kanë temperament të madh. Të dy prindërit janë me flokë të gjatë
, baba është absolutisht i madh, kështu që do të jetë qen i madh.
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu