500 eura svaki mjesec - posao od kuce

Tražim posao od: Zvonimir Spoljaric Juče 18:05 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

Lokacija: Beograd
Sektor : Rad od kuće
VRSTA POSLA:
Posao od kuce - rad preko mobitela ili racunala

POSLODAVAC
Clickbank - Provjerena Americka internet kompanija koja postoji vec preko 20 godina

OPIS POSLA:
Igranje (probavanje) mobilnih igara i pisanje kratkih recenzija u svrhu boljeg rankinga - jednostavno je!

Vas jedini posao je skinuti aplikaciju na svoj mobitel (dobit cete popis aplikacija),
pokrenuti aplikaciju i provesti 10tak minuta u njoj da biste vidjeli o cemu se radi,
poslije toga napisati kratku recenziju o toj aplikaciji, i za to budete placeni do 15 dolara!

Recenzije mogu biti ili na nasem ili engleskom jeziku

ISPLATE
Isplate su na racun (bankovni), i sami mozete birati koliko ih cesto zelite, svakih tjedan dana, svaka dva tjedna,
ili mjesecno!

UVJETI ZA RAD
Jedini uvjet je da imate neki Smartphone (android iphone ipad tablet)
Godine nisu bitne, iskustvo nije bitno

U ovom poslu danas pocnete raditi, za dan ili dva vec vidite prvu zaradu!
Vecina internet poslova zahtijeva jako puno vremena za nikakvu zaradu, ovdje je obrnuto,
dnevno vam je potrebno barem pola sata da bi vidjeli neku zaradu, naravno sto vise radite, to je moguca veca zarada!

Nista ne krijemo, nema apsolutno nikakvog rizika po vas!

Javite se porukom na mail ili Viber, nista ne gubite
(ne morate slati zamolbe niti zivotopise, samo posaljite da ste zainteresirani za posao)

milkobazalica@gmail.com
+385 97 6584 891
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu