Objavljeno: jan 30 2020 03:07

Batler (Dubai i Abu Dabi) m/ž

Objavljeno: jan 30 03:07
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Ujedinjenih Arapskih Emirata koja se bavi zapošljavanjem radnika ugostiteljkih profila, brige o deci i pomoći u kući.

Pozicija: Batler/Upravnik domaćinstva (m/ž)

Mesto rada: Dubai / Abu Dabi

Zemlja rada: Ujedinjeni Arapski Emirati

Opis posla:
• Organizacija rada osoblja u domaćinstvu
• Odgovoran za održavanje prostorija domaćinstva
• Dočekivanje i primanje gostiju
• Nadgledanje rada drugog osoblja u domaćinstvu
• Održavanje pozitivnog odnosa sa ukućanima

Uslovi:
• SSS/VSS ugostiteljskog ili hotelijerskog usmerenja
• Napredno znanje engleskog jezika
• Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
• Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada u vrtićima

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na 6 meseci ili godinu dana
• Nakon 6 meseci mogućnost plaćenog godišnjeg odmora
• Minimalan ostanak u zemlji – 90 dana
• Stimulativnu mesečnu zaradu do 1090 USD
• Obezbeđena ishrana i smeštaj u domaćinstvu gde se obavlja posao
• Plaćeni troškovi puta i avionske karte
• Plaćeni troškovi izrade radnih viza i dozvola
• Bezbednost i privatno osiguranje i zdravlje na radu
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 14 časova.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

3