Objavljeno: mar 16 2020 01:48

Konobari u restoranu (Hrvatska – Zagreb) m/ž

Objavljeno: mar 16 01:48
Pregleda: 4
Konobari u restoranu (Hrvatska – Zagreb)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, restoran u Zagrebu, potražuje radnike.

Pozicija: Konobari u restoranu (Hrvatska) m/ž

Mesto rada: Zagreb
Zemlja rada: Hrvatska

Opis posla:
• Primanje narudžbina i komunikacija sa gostima
• Upoznavanje gostiju sa ponudom restorana
• Postavljanje stolova i spremanje nakon upotrebe
• Koordinacija sa kuhinjskim osobljem
• Ispostavljanje računa i naplata usluga

Uslovi:
• SSS/VSS
• Minimum 2 godine radnog iskustva
• Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
• Prednost imaju kandidati sa EU pasošem ili ličnom kartom
• Obavezno znanje engleskog jezika

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno (sezonski rad)
• Izradu viza i radnih dozvola
• Stimulativnu zaradu od 800eur plus bakšiš
• Bonusi za prekovremeni rad
• Obezbeđen smeštaj
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada
• Početak rada - maj/jun uz mogućnost izmene datuma
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.
4