Objavljeno: feb 26 2020 02:32

Kuvari u azijskom restoranu (Slovenija) m/ž

Objavljeno: feb 26 02:32
Pregleda: 3
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, ekskluzivni restoran azijske kuhinje, radi potražnju za većim brojem izvršioca posla.
Pozicija: Kuvari u restoranu azijske kuhinje m/ž
Mesto rada: Ljubljana, Slovenija
Opis posla:
• Odabir namirnica za pripremanje jela
• Odabir tehnologije pripremanje jela
• Aranžiranje jela
• Pravljenje lista jela za pripremu
• Vodjenje računa o ličnoj higijeni i higijeni prostorije u kojoj se sprema
Uslovi:
• SSS –VS ugostiteljskog smera
• Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada u azijskoj kuhinji
• Važeći pasoš Republike Srbije
• Prednost imaju kandidati sa EU dokumentima (pasoš ili lična karta)
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Osnovna zarada od 850eura za osam sati rada
• Bonusi za prekovremeni rad, zavisno od stručnosti kandidata
• Radno vreme od ponedeljka do petka
• Godišnji bonus od 600eura
• Obezbedjen smestaj i ishrana
• Izrada viza i radnih dozvola
• Oprema za rad
• Jednak radni tretman radnika zemlje rada
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Lekarski pregled

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]

Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

3