Objavljeno: mar 20 2020 11:41

Monter skele (Beograd)

Objavljeno: mar 20 11:41
Pregleda: 4
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, kompaniju koja se bavi isporukom, rentiranjem, montažom i servisiranjem liftova za industriju i građevinarstvo, radi potražnju za većim brojem izvršioca posla.
Pozicija: Monteri skele m/ž
Mesto rada: Beograd
Opis posla:
• Montaža/demontaža ramovske i cevaste skele
• Rad sa skelama svih evropskih proizvođača na građevinskim industrijskim objektima
• Poslovi održavanja, montaže i demontaže ostale građevinske opreme po nalogu poslodavca
Uslovi:
• SSS – KV radnik
• Neophodno radno iskustvo
• Iskustvo rada na visini
• Lekarsko uverenje za rad na visini
• Fizička i psihička spremnost
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva
• Plaćen prekovremeni rad
• Osmočasovno radno vreme
• Pozitivno radno okruženje
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]

Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

4
0603313666