Objavljeno: feb 28 2020 02:45

Samostalni knjigovođa (Beograd) m/ž

Objavljeno: feb 28 02:45
Pregleda: 4
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, knjigovodstvenu agenciju iz Beograda, radi potražnju za radnicima.
Pozicija: Administrativni radnik/knjigovođa m/ž
Mesto rada: Beograd, TC YU Biznis Centar
Opis posla:
• Samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
• Vodjenje poslovnih knjiga
• Obračun zarada
• Obračun amortizacije i PDV-a
Uslovi:
• SSS-VSS ekonomskog usmerenja
• Obavezno radno iskustvo od minimum 3 godine
• Poznavanje procesa knjigovodstva
• Poželjno poznavanje izrade završnog računa
• Prednost imaju kandidati koji poseduju sertifikat samostalnog knjigovođe
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Radno vreme od 08 do 16h radnim danima
• Stimulativna zarada od 60 000 do 70 000rsd
• Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

[email protected]

Više informacija možete dobiti na telefone :
060 33 13 666
011 126 00 55
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

4