Objavljeno: avg 10 2017 08:28

Administrativni radnik ili Knjigovođa

Objavljeno: avg 10 08:28
Pregleda: 2
Privredno društvo Minox d.o.o Beograd, sa sedistem u Zarkovu, Vodovodska 158, osnovano 2009. godine koje se bavi transportom i distribucijom u zemlji i inostranstvu, potreban Administrativni radnik ili Knjigovođa

Opis posla:

• Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura, izvoda, pravljenje faktura i pripreme dokumentacije za knjigovodstvo
• Rad u programu, izrada računovodstvenih i drugih dokumenata (ponuda, predračuna, računa, reversa, , izveštaja u skladu sa zahtevima poslodavca)
• Vođenje evidencije ulaznih, izlaznih faktura, prijem i slanje ostale dokumentacije
• Vođenje, ažuriranje, sortiranje i arhiviranje poslovne dokumentacije
• Pravovremeno vođenje svih evidencija (kadrovski poslovi, poslovna banka...)
• Knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
• Blagajničko poslovanje i obračun putnih troškova
• Samostalno i odgovorno obavljanje administrativnih poslova
• Poslovna komunikacija i korespondencija sa zaposlenima u kompaniji, klijentima i partnerima kompanije

Uslovi:

Neohodno radno iskustvo na istim poslovima
Srednja stručna sprema

Nudimo Vam:

Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu
radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

2
0606598882