Objavljeno: feb 14 2022 10:03

Autolimar

Objavljeno: feb 14 10:03
Pregleda: 11
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, u ime renomiranog autocentra iz Zemuna zbog povećanog obima posla potražuje:
AUTOLIMARA (5 izvršilaca)

Mesto rada: Beograd (Zemun)

- Uslovi:
Minimum 3. stepen SSS
Minimum godinu dana iskustva

- Zaduženja:
Autolimarski radovi na putničkim i teretnim vozilima

- Nudimo:
Početna plata 120.000RSD
Ugovor o radu
Jedan topli obrok tokom radnog dana (kuvano jelo)
Poslodavac nudi mogućnost smeštaja za radnike van Beograda

- Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona: + 381 60 5005 853

- Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

– Agencijske usluge su besplatne za kandidate
11
+381605005853