Objavljeno: okt 14 2020 03:26

VULKANIZER, MESTO RADA: NOVI SAD

Objavljeno: okt 14 03:26
Pregleda: 4

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Novog Sada, radi potražnju za radnicima sledećeg profila:

Pozicija: 1. Vulkanizer- veći broj izvršilaca
Mesto rada: Novi Sad.

Opis posla:
-Popravka različitih vrsta vozila
-Dijagnostikovanje i popravka kvara na vozilima.
-Rukovanje alatima neophodnim za popravku vozila

Uslovi neophodni za rad:

-Radno iskustvo je prednost.
-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti.
-Preciznost i odgovornost.
-Spretnost i razvijena koordinacija pokreta

Poslodavac obezbeđuje:
-Stalno zaposljenje i ugovor o radu
-Prevoz.
-Topli obrok.
-Rad u profesionalnom timu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:
064 1260055 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected]
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

4
0603313666