Objavljeno: jul 24 2020 01:54

Čistačice i čistači (TC Zmaj - Beograd)

Objavljeno: jul 24 01:54
Pregleda: 5
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Beograda koja se bavi poslovima održavanja higijene tržnog centra Zmaj, potražuje izvršioce na poziciji:
Pozicija: Higijeničari m/ž
Broj izvršilaca: 3
Mesto rada: Novi Beograd, TC Zmaj
Opis posla:
• Održavanje prostorija tržnog centra
• Brisanje i dezinfekcija površina i podova
• Korišćenje sredstava za čišćenje i dezinfekciju
Uslovi:
• OS – SSS
• Spremnost na smenski rad
• Radno iskustvo nije neophodno
• Pedantnost i posvećenost poslu
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Svi benefiti iz radnog odnosa
• Mesečnu zaradu od 35 000 dinara
• Smenski rad
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Kontakt telefoni:
060 33 13 666
011 26 83 486
Možete nas posetiti na adresi:
Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa
5
0603313666