Objavljeno: jun 25 2019 12:40

Higijeničarke/ri u sportskom centru

Objavljeno: jun 25 12:40
Pregleda: 5
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, sportski centar u Zemunu, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Higijeničarke/ri
Broj izvršioca: 2
Beograd, Zemun
Opis posla:
• Poslovi održavanja higijene u sportskom centru
• Usisavanje, brisanje površina
• Čišćenje toaleta, pranje prozora
• Dezinfekcija površina i predmeta
• Zamena posteljene, peglanje, sortiranje opreme
• Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi rada:
• SSS
• Poželjno radno iskustvo u održavanju poslovnih prostora
• Pouzdanost, preciznost, organizovanost

Nudi se:

• Smenski rad (07-14h i 15-22h), šest dana u nedelji
• Probni rad - tri meseca, nakon toga ugovor na neodređeno
• Zarada po dogovoru

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:
060 32 999 34
Ili na e-mail adresu:
[email protected]
5