Objavljeno: okt 15 2021 12:48

Kasir/ka

Objavljeno: okt 15 12:48
Pregleda: 5
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renominiranog klijenta iz Beograda koja poseduje lanac maloprodajnih marketa široke potrošnje, usled povećanja obima posla potražuje radnike za rad na poziciji:

Naziv pozicije: KASIR/KA u marketu

Broj izvršilaca: više izvršilaca

Mesto zasposlenja: Beograd – Vidikovac
OPIS POSLA:
• Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama,
• Komuniciranje sa potrošačima prema definisanim uputstvima i pravilima,
• Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom,
• Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija.

USLOVI:
• Srednja stručna sperma
• Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
OČEKUJEMO:

• Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:
• Prijatna radna atmosfera i uslovi rada,
• Redovna primanja na mesečnom nivou,
• Početna plata 40 000 – 45 000,
• Stalan posao – Ugovor o radu, prijava od prvog radnog dana,
• Mogućnost napredovanja i učenja,
• Rad u dve smene, 8h radno vreme, jedan dan nedeljno slobodan.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: [email protected] ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kontakt telefon za bliže informacije: (+381) 60 66 88 905 , Fiksni: 011/ 2683 468

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.
5