Objavljeno: okt 15 2021 12:48

MAGACIONER – IZLAGAČ ROBE m/ž

Objavljeno: okt 15 12:48
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta firmu iz Beograda, koja poseduje lanac maloprodajnih marketa široke potrošnje – radi zakup oglasnog prostora, zbog potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd – Vidikovac
Opis posla:

Vrši prijem robe, utovar, istovar i klasiranje robe /ambalaže;
• prati rokove trajanja robe na prijemu i ispravnost robe koju zaprima;
• izlaže robu u prodajnom prostoru i markira robu;
• blagovremeno ističe deklaracije i cene i odgovoran je za ispravnost deklaracija i cena kao i rokova trajanja proizvoda održava higijenu magacina i manipulativnog prostora van magacina kao i higijenu maloprodajnog objekta;
• uslužuje potrošače u MPO;
• učestvuje u postupku povrata robe i na dnevnom nivou vodi evidencije prijema i povrata robe;
• primenjuje usvojene standarde i procedure rada;
• pridržava se procedura ponašanja na radnom mestu na koje je raspoređen;
Profil kandidata koji tražimo:

• Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
Nudi se:

• Prijatna radna atmosfera i uslovi rada

• Stimulativna i redovna primanja na mesečnom nivou

• Stalan posao – Ugovor o radu, prijava od prvog radnog dana

• Mogućnost napredovanja I učenja

• Plata srazmerna radnom angažovanju
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
[email protected]
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 060 66 88 905
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

3