Objavljeno: sep 30 2021 02:23

Kontrolor putnih isprava u javnom prevozu

Objavljeno: sep 30 02:23
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Kentkart Southeasr Europe d.o.o. iz Beograda, radi zakupa oglasnog prostora,koji za svoje potrebe potrazuje kandidate za radnu poziciju:

KONTROLOR PUTNIH ISPRAVA U JAVNOM PREVOZU

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
• Vrši neposrednu kontrolu korisnika – proveru validnosti voznih isprava;
• Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja;
• Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu;
• Vrši izdavanje zapisnika u vozilu;
• Vrši izdavanje kopije Prekršajnog naloga;
• Vrši prikupljanje podataka o neispravnim validatorima i prosleđuje informacije servisu

Nudi se:
• Ugovor o radu sa prijavom od prvog dana
• Osmočasovno radno vreme
• Rad vikendom se dodatno plaća
• Prevoz se uplaćuje na personalizovanu A1 karticu zaposlenog
Uslovi :
• NK-SSS
• Da kandidat nije krivično osuđivan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak

Kandidati prijave mogu poslati na mejl: [email protected] ili sa mogu direktno javiti na telefone: 0641260055, 0113614178

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.
2