Objavljeno: sep 29 2020 10:40

MONTERI CENTRALNOG GREJANJA / SLOVENIJA

Objavljeno: sep 29 10:40
Pregleda: 7
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu Iz Slovenije, potrazuje radnike sa ili bez EU dokumenata.
Trazi se veci broj izvrsilaca.
Pozicija : Monter Centralnog Grejanja
Mesto rada : Slovenija
Opis posla :
- Montaza radijatora
-instalacija i farbanje cevi za radijatore
-Montaza instalacije
-Odrzavanje cistoce radnog mesta I radnog okruzenja
-Postovanje propisa o kvalitetu I pridrzavanje mera o bezbednosti I zdravlju na radu

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
-Radno iskustvo 1godina do 2 godine minimum
- SSS treci stepen strucne spreme
-Masinska ili tehnicka srednja skola
-Pozeljno posedovanje EU dokumentacije ili slovenacke radne dozvole ili sa srpskim papirima

Poslodavac obezbedjuje:
-Ugovor o radu na odredjeno vreme od 1 godine sa mogucnoscu produzetka
-Puno radno vreme
-Stimulativna početna zarada 6€ po satu pa na vise u zavisnosti od radnog iskustva
-Obezbedjuje opremu za rad
-Bezbednost I zdravlje na radu
-Obezbedjen prevoz I jedan obrok
-Smestaj se odbija od zarade, 150€ je soba za dve osobe
-Poslodavac obezbedjuje radnu vizu za candidate koji ne poseduju EU papire

Svoju radnu biografiju mozete poslati na e-mail adresu
[email protected]
Kontakt telefon za blize informacije
064 126 0055 tel ili viber
011 2683486
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

7