Objavljeno: okt 13 2021 11:44

Stolar

Objavljeno: okt 13 11:44
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Nove Pazove – Medan Loa d.o.o. koji se bavi proizvodnjom reklamnog materijala i grafičkim dizajnom, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:

Stolar/ Monter u proizvodnji (M/Ž)

Grad Nova Pazova
Radno vreme Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos
Broj izvršilaca 5
Stručna sprema SSS
Plata 50.000 – 80.000 dinara

Opis posla
Montaža i sklapanje polica i promo opreme.
Uslovi rada
SSS
Radno iskustvo
Poželjno, ali nije od presudnog značaja.
Profil kandidata
Odgovoran, vredan, profesionalan radnik.
Poslodavac nudi
Redovnu platu od 50.000 do 80.000 dinara u zavisnosti od iskustva kandidata.
Ugovor o radu.
Radno vreme od 08 do 16h od ponedeljka do petka.
Napomena
Bliže informacije i prijave putem sms poruke ili pozivom na broj +381600996243 +38163336358
Prijave slati na mail: [email protected] ili na [email protected]
Kandidati koji nemaju CV, mogu aplicirati popunjavanjem formulara na našoj stranici
Partners&Orka – CV Online Upitnik | Partners & Orka (partners-orka.co.rs)

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas traje 30 dana od datuma postavke.

2
+381600996243