Objavljeno: jul 02 2021 12:27

VOZAČI U MEĐUNARODNOM TRANSPORTU

Objavljeno: jul 02 12:27
Pregleda: 8
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Bačkog Petrovca – AGROCONEKT radi zakupa oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:
Vozači u međunarodnom transportu
Mesto rada: Međunarodni transport – Mađarska, Slovačka, Češka, Poljska, Nemačka
Sedište: Bački Petrovac

Opis posla:
• Međunarodni transport na teritoriji Mađarske, Slovačke, Češke, Poljske I Nemačke

Uslovi rada:
• Minimum godinu dana iskustva na poslovima vozača
• Posedovanje tacho kartice
• Nije potrebno posedovanje koda 95
• Potrebna potvrda iz SUP-a da niste osuđivani

Zaposlenima nudimo:
• Prijavljeni radni odnos-ugovor
• Socijalno i zdravstveno osiguranje
• Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu
• Stimulativna i redovna primanja, kao i bonusi
• Odlična cena rada – za više informacija kontaktirajte oglasivača

* Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:
[email protected] ili pozvati na broj telefona:
+38163 531 788 – Igor Jovović
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktivan 60 dana od dana postavke.
8
0603299934