Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Bravari za Beograd m/ž

0 Din

Oglas preduzeća Nudim posao od: Partners & Orka 27 jun 15:02 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi izradom profila za završne radove u građevinarstvu i za izradu nameštaja od drvenih I staklastih pločastih materijala, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Bravar
Beograd, Makiš
Opis posla:
- Samostalno izvođenje bravarskih radova
- Rad sa mehanizovanim I ručnim alatima
- Čitanje crteža I šema
- Tačnost I preciznost u radu

Uslovi rada:
- III ili IV stepen stručne spreme, mašinske struke
- Radno iskustvo na poslovima aluminijumske bravarije

Nudi se:
- Radno vreme od 8:30h do 16:30h
- Početna plata 50 000 rsd
- Rad na određeno vreme (mogućnost produženja na neodređeno)
-Redovnost isplate zarade

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:
060 32 999 34
Ili na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija