Objavljeno: okt 15 2020 03:12

BRAVAR-MONTER, MESTO RADA: BEOGRAD

Objavljeno: okt 15 03:12
Pregleda: 4

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, radi potražnju za radnicima sledećeg profila:

Pozicija: 1. BRAVAR- MONTER- veći broj izvršilaca
Mesto rada: Beograd.

Opis posla:
-Izrada delova metalskih konstrukcija, obrada limova, metalnih profila i cevi.
-Izvodjenje montažnih radova na gradjevinskim objektima
-Lepljenje završnih obloga, (keramike, kompakta,alubonda, trespe i kamena)

Uslovi neophodni za rad:

-Radno iskustvo na ovom ili sličnim poslovima.
-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti.
-Preciznost i pedantnost.
-Spretnost i razvijena koordinacija pokreta

Poslodavac obezbeđuje:
-Stalno zaposljenje i ugovor o radu
-Redovnu isplatu.
-Mogućnost brzog napredovanja.
-Rad u profesionalnom timu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:
064 1260055 ili 060 329 99 34 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected] ili [email protected]
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

4
0606688905