Objavljeno: maj 11 2022 02:26

Bravar m/ž

Objavljeno: maj 11 02:26
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, potražuje radnike za poziciju posla:

BRAVAR m/ž

Mesto rada: Innsbruck, Austrija
Broj izvršilaca: 5

Opis posla:
- Izrada bravarskih (metalnih, čeličnih) konstrukcija
- Sečenje, savijanje, bušenje i brušenje profila, cevi i limova
- Sklapanje elemenata u gotove proizvode
- Razumevanje i samostalna upotreba tehničke dokumentacije
- Izrada tehničkih skica za izradu ili popravku delova

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- SSS tehničkog usmerenja
- Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
- Neosuđivano lice

Zaposlenima nudimo:
- Zarada 9-11 eur po satu u zavisnosti od stručnosti i iskustva
- Izrada radnih, boravišnih dozvola i viza
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Oprema za rad
- Ugovor o radu
- Obezbeđen smeštaj
- Kandidati bez EU papira, idu u Sloveniju na razgovor i mogući probni rad

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj +381606688905 (telefon\ viber\ whatsapp)\ fiksni 0112683486 ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
3