Objavljeno: okt 23 2020 12:47

MAJSTORI STOLARI-MONTAŽERI m/ž

Objavljeno: okt 23 12:47
Pregleda: 17
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda koji se bavi projektovanjem i opremanjem poslovnih prostorija, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:
Majstori stolari-montažeri m/ž
Destinacije rada: na terenu/po celoj teritoriji Srbije
Potreban je veći broj izvršilaca posla / 5/

Opis posla:
-rad sa masivom i pločastim materijalima
-montaža na terenu

Uslovi rada:
- sss prednost drvna ili tehnička škola
- radno iskustvo minimum 2 godine na poslovima stolara-montažera
- poželjno ali ne i obavezan uslov vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:
– ugovor o radu na odredjeno vreme sa tendencojom stalnog zaposlenja posle probnog plaćenog rada
– redovna mesečna osnovna neto zarada od 60 000 – 90 000 rsd; sa tendencojom povećanja zavisno od radnog iskustva kandidata
- radno vreme prva smena 07:30 – 15:30h
– bezbednost i zdravlje na radu;
– oprema za rad;

* Kandidati koji ispunjavaju uslove da dostave: CV sa radnim iskustvom dostaviti na viber 064/1260055 ili na e-majl [email protected]
informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 064/1260055
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

17
0603313666