Objavljeno: jan 28 2020 11:51

Operater u proizvodnji (autoindustrija - Mađarska)

Objavljeno: jan 28 11:51
Pregleda: 5
OPERATERI/MONTAŽERI U PROIZVODNJI (Automobilska industrija – Mađarska)
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Mađarske koja se bavi proizvodnjom delova iz oblasti autoindustrije, priključnih elemenata, cevi za gorivo, vazdušnih kanala, radi potražnju, testiranje i selekciju radnika za poziciju:
OPERATERI/MONTAŽERI U PROIZVODNJI m/ž

Više izvršilaca
Mesto rada: Dunakiliti, Mađarska
Opis posla:
• Proizvodnja cevi od metala i plastike
• Montaža i pakovanje cevi za gorivo
• Rad u stojećem položaju
Uslovi neophodni za rad:
• Minimalno obrazovanje – OŠ
• Visok nivo koncentracije
• Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno
• Uverenje o neosuđivanosti
• Uspešno položen test manuelne sposobnosti
• Važeći pasoš Republike Srbije ili neke od zemalja EU
Nudi se:
• Stimulativna zarada od 500 do 700eur
• Stimulativni bonusi za prekovremeni rad – 100% na postojeću satnicu
• Osmočasovno radno vreme, podeljeno u tri smene: 6-14h / 14-22h / 22-06h
• Ugovor o radu
• Izrada viza i radnih papira
• Oprema za rad
• Lekarski pregled
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Obezbeđen i plaćen prevoz iz Srbije do mesta rada
• Obezbeđen i plaćen smeštaj
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Za više informacija pozovite :
064/1260055
011 26 83 486
ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Testiranje i intervjuisanje kandidata će se održati u Beogradu, Durmitorska 14.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

5