Objavljeno: jan 26 2022 11:29

Autoelektričar m/ž

Objavljeno: jan 26 11:29
Pregleda: 7
Partners&Orka reklamna agencija, za svog renomiranog klijenta AUTO CENTAR iz Beograda(Zemun), usled povećanog obima posla potražuje radnika na poziciji:

AUTOELEKTRIČAR M/Ž

Mesto rada: Beograd,Zemun
Opis posla:
- Samostalno obavljanje svih poslova na odrzavanju
- Popravke električnih instalacija i agregata
- Montaža I demontaža električnih instalacija na vozilima
- Spremnost za stalnu nadgradnju.
Poslodavac obezbedjuje:
- Ugovor o radu
- Zaradu u iznosu od 100 000 – 120 000 RSD
- Plaćen probni rad od 7 radnih dana
- Radno vreme od 8h dnevno
Uslovi:
- Potrebna KV stručna sprema
- Potrebno radno iskustvo na istim pozicijama
- Odgovornost i samostalnost u radu

Kandidati prijave mogu poslati na e-mail: [email protected] ili se mogu direktno javiti na telefon: 011 2683 486 ili na broj 0641260055 (viber)
Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke i popuniti CV.Online upitnik za popunjavanje je na sajtu http://partners-orka.co.rs /oglasi-poslovi/ u segmentu /oglasi poslovi/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
7
0600996243