Objavljeno: avg 04 2021 12:43

TESARI

Objavljeno: avg 04 12:43
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Beograda – MAJSTORSKA RADIONICA SAVA - porodičnu firmu sa dugom tradicijom i iskustvom u gotovo svim sektorima građevinarstva. Od mostogradnje, visokogradnje, niksogradnje do renoviranja i adaptacije postojećih objekata, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:
TESARI
10 izvršilaca posla
Mesto rada: Beograd
Sedište: Beograd

Opis posla:
• izrada, montaža i podizanje drvene konstrukcije na gradilištu

Uslovi rada:
• Minimum od dve do tri godine iskustva na istim poslovima
• Vredan, odgovoran
• Neophodna je samostalnost u radu

Zaposlenima nudimo:
• Ugovor o radu
• Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu
• Odlična cena rada: 30- 65 EURA dnevno, u zavisnosti od stručnosti lica
• opremu za rad

* Za prijavu i dodatne informacije nazvati na br: 060 66 88 905
* Ili svoju biografiju poslati na mail: [email protected]
* Odgovarajući kandidati biće u direktnom kontaktu sa poslodavcem.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke.
3
+381606688905