Objavljeno: jun 04 2021 11:49

RADNIK ZA PROIZVODNJU I MONTAŽU PVC I ALU STOLARIJE

Objavljeno: jun 04 11:49
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Kruševca koje se bavi proizvodnjom PVC I ALU stolarije zbog povećanog obima posla potražuje:

Mesto rada: Kruševac
Pozicija : RADNIK ZA PROIZVODJU I MONTAŽU PVC I ALU STOLARIJE

Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
• Stimulativna i redovna primanja
• Obezbeđen smeštaj i ishrana na terenu
• Stalni radni odnos

Uslovi:
• Potrebna vozačka dozvola B kategorije.
• Poželno iskustvo na poslovima u proizvodnji (nije obavezno).
• Opšta zdravstvena sposobnost.

Zaduženja:
• Rukovanje ručnim alatom.
• Rad na mašinama za proizvodnju stolarije.
• Montažu izrađene stolarije.
• Montažu bankomata po ugrađenoj stolariji

Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Dobra komunikacija sa saradnicima
• Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
• Posvećenost i preciznost u radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

[email protected] ili pozvati na broj telefona:
+ 381 64 126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agencijske usluge su besplatne za kandidate.

3
0641260055