Objavljeno: feb 11 2022 02:36

BRAVAR/MONTER čeličnih konstrukcija m/ž

Objavljeno: feb 11 02:36
Pregleda: 6
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renominiranog klijenta iz Srbije Rabatech doo,koji odvodi radnike na rad u Hrvatsku vrši zakup oglasnog prostora i potražuje radnike na poziciji:

Mesto rada: Hrvatska

Opis posla:
• Montaža čelične konstrukcije i tehnološke opreme novog proizvodnog pogona

Uslovi za rad:
• Stručna sprema: SSS mašinskog ili metalskog smera
• Radno iskustvo minimum 3-5 godina na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:
• Minimum dve godine iskustva na montaži čelične konstrukcije i tehnološke opreme
• Razumevanje i samostalno korišćenje tehničke dokumentacije
• Samostalno obavljanje poslova po nalogu nadređenog

Poslodavac obezbeđuje:
• Jedan slobodan dan u nedelji
• ugovor o radu
• izradu radnih dozvola i osiguranje
• satnica 6,7 €
• smeštaj
• jedan obrok
• prevoz do Hrvatske
• prevoz od mesta rada do posla
• radnu opremu, bezbednost i zdravlje na radu

Kandidati prijave mogu proslediti putem elektronske pošte [email protected] ili
popuniti formular http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/ ili
pozvati na 011-2683-486 .
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana.
6
0603313666