Objavljeno: jul 10 2020 02:44

BRAVAR/MONTER – POMOĆNI RADNIK (Beograd) m/ž

Objavljeno: jul 10 02:44
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Beograda koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom čeličnih i aluminijumskih rolo garažnih vrata, radi potražnju za radnicima.

Pozicija: Bravar/monter – pomoćni radnik m/ž
Mesto rada: Beograd, Srbija
Opis posla:
• Pomoć pri ugradnji čeličnih i aluminijumski garažnih vrata
• Pomoćn pri montaži po utvrđenim standardima
• Rukovanje alatom za proizvodnju i ugradnju stolarije
Uslovi neophodni za rad na mestu pomocnika montaze PVC stolarije:
• Srednji stepen stručne spreme
• Nije potrebno radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
• Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Visok nivo koncentracije
Kompanija obezbeđuje:
• Ugovor na odredjeno sa mogucnoscu stalnog zaposljenja
• Platu od 50.000-70.000 u zavisnosti od iskustva
• Bonusi za ostvarene norme i prekovremeni rad
• Odelo i druga neophodna oprema za rad
• Obuka za rad po standardima kompanije
• Rad u profesionalnom timu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati poslodavca na broj telefona:
060 33 13 666 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected]

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.
2
0603299934