Objavljeno: jun 08 2020 12:17

Radnik za montažu ALU i PVC stolarije (Beograd) m/

Objavljeno: jun 08 12:17
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom ALU i PVC prozora, vrata, roletni i komarnika.
Pozicija: Radnik za proizvodnju i montažu ALU i PVC stolarije m/ž
Mesto rada: Beograd
Opis posla:
• Proizvodnja ALU i PVC stolarije po meri
• Montaža prozora, vrata, roletni po utvrđenim standardima
• Rad u proizvodnji i na terenu
• Ugradnja stolarije
Uslovi:
• Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Srednji stepen stručne spreme
• Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Aktivan vozač
Firma obezbeđuje:
• Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
• Visoko kotirajuća zarada
• Puno radno vreme
• Mogućnost napredovanja i usavršavanja
• Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati poslodavca na broj telefona:
063 229 060
ili proslediti svoj CV na mejl:
[email protected]

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

3
0603313666