Objavljeno: mar 12 2021 02:30

SERVISER ZA ODRŽAVANJE BANKOMATA I POS TERMINALA

Objavljeno: mar 12 02:30
Pregleda: 41
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu Iz Kruševca MPS koja za svoje potrebe potrazuje izvršioce na poziciji posla:

Broj izvršilaca: 1
Mesto rada: Terenski rad ( Primarno jugo-zapadni deo Srbije)

Opis posla:

• Puštanje u rad bankomata i POS terminala (uređaja za bezgotovinska plaćanja);
• Hardversko i softversko održavanje POS terminala;
• Hardversko i softversko održavanje bankomata;
• Redovno čišćenje i održavanje navedene opreme.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

• SSS, VSS poželjno tehničkog usmerenja;
• Poželjno radno iskustvo na polju održavanja tehničke opreme;
• Poznavanje računara, operativnih sistema i slično;
• Organizovanost, preciznost i pouzdanost;
• Samostalnost u rešavanju problema;
• Otvorenost ka permanentnom sticanju novih znanja i kompetencija, kao i unaprijeđenju postojećih;
• Posedovanje vozačke dozvole B kategorije i sopstvenog vozila.
• Da nije osoba osuđivana
• Da je zdravstveno sposobna za obavljanje navedenih delatnosti

Poslodavac obezbeđuje:

• Rad u prijatnoj atmosferi, sa mogućnošću daljeg usavršavanja
• Stimulativna i redovna primanja
• Stalni radni odnos
• Mesečna naknada za korišćenje sopstvenog vozila
• Bonusi po projektima
• Dinamičan i zanimljiv posao
• Bezbednost i zdravlje na radu

Svoju radnu biografiju mozete poslati na e-mail adresu:
[email protected]

Kontakt telefon za blize informacije:
060 - 6688905
011 - 2683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
41
0606688905