Objavljeno: avg 04 2022 08:50

Junior Pisac Sadrzaja na engleskom jeziku

Objavljeno: avg 04 08:50
Pregleda: 62
“ALL DIGITAL DOO” - Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Junior Pisac Sadržaja na engleskom jeziku

Uslovi:

Viša ili Visoka stručna sprema (prednost Engleski)
Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I čitanje)
Istraživačke sposobnosti putem interneta i pisanje sadržaja visokog kvaliteta na dnevnom nivou
Rad na računaru (Microsoft Word i Internet)
Uredan, disciplinovan i ažuran pristup svakodnevnom radu
Da živite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:
Primanje i obrada tema na osnovu sadržajnih zahteva
Istraživanje i priprema sadržaja prema smernicama
Isporuka sadržaja i vršenje korekcija po potrebi
Praćenje procedura u svakodnevnom radu
Radno vreme od 8h-16h

Beneficije:

Probni rad / Trening faza – tri meseca – plaćeno i prijava (Ugovor o radu)
Organizovana radna atmosfera

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na [email protected] ili putem web-a na http://alldigital.rs/karijere/pisac-sadrzaja
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija