Objavljeno: nov 29 2019 02:46

Senior system engineer (Slovenija)

Objavljeno: nov 29 02:46
Pregleda: 9
Senior system engineer (sa ili bez EU dokumenata)
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu iz Slovenije, vodećeg provajdera kompletnih bezpapirnih rešenja, radi potražnju za radnicima na poziciji:

Senior system engineer
Mesto rada: Slovenija, Ljubljana
OPIS POSLA:
• Instalacija, implementacija i konfiguracija serverskih sistema
• Održavanje radnih stanica
• Optimizacija sistema i podrška
• Monitoring serverskih i mrežnih servisa
• Automatizacija i praćenje procesa
USLOVI:
- VI, VII stepen stručne spreme
- Prednost imaju kandidati koji poseduju EU pasoš ili ličnu kartu
- Neophodno višegodišnje radno iskustvo
- Poznavanje rada sa komandnom linijom i scripting jezika (Bash, Power Shell, Python, Perl)
- Poznavanje rada sa bazama podataka (OracleDB, MySQL, PostgreSQL)
- Poznavanje rada sa virtualizacionim platformama (VMware, Hyper-V)
- Poznavanje alata za kontinualnu integraciju i verzionisanje koda (Jenkins, SVN)
PROFIL KANDIDATA:
- Spremnost za učenje i timski rad
- Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost
- Preciznost i inovativnost
OBEZBEĐUJE SE:
- Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja
- Rad u stručnom i dinamičnom timu
- Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
- Posao na duži vremenski period
- Stimulativna zarada od 1500 evra zavisno od radnog iskustva i stručnosti kandidata
- Jednak radni tretman radnika zemlje rada
- Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme
- Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu: [email protected]
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
060 33 13 666
060 32 999 34
ili doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

9