Objavljeno: jan 21 2022 11:01

Tesar M/Ž

Objavljeno: jan 21 11:01
Pregleda: 13
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Inštalacije ROR d.o.o. iz Ljubljane, radi zakupa oglasnog prostora,koji za svoje potrebe potrazuje kandidate za radnu poziciju:

TESARI M/Ž

Mesto rada: Ljubljana, Slovenija

Opis posla:

-Zida, betonira i malteriše: šahte, kanale, ploče, zidove i obavlja i druge tesarske poslove
-Oblikuje građu za šalovanje i šaluje razne vrste oplata i obavlja i druge tesarske poslove
-Samostalno izrađuje složene pozicije i operacije
-Rukuje ručnim i mašinskim građevinskim alatom i opremom
-Izrađuje i montira sve vrste drvene oplate i armirane i betonske elemente
-Održava i montira sve vrste metalnih oplata

Poslodavac obezbeđuje:

- Izradu radnih dozvola i viza
-Plata (6-7 e neto zaradu po satu)
-140 e mesecno za ishranu
-Smeštaj
-Ugovor o radu na godinu dana
-Bezbednost i zdravlje na radu
-Opremu za rad
-Isti radni status radnika zemlje zapošljavanja

-Uslovi :
-sss
-Odgovornost i samostalnost u radu
-Izražena inicijativa
Kandidati prijave mogu poslati na mejl: [email protected] ili se mogu direktno javiti na telefone: 0606688905, 0113614178
Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke i popuniti CV.
Online upitnik za popunjavanje je na sajtu http://partners-orka.co.rs /oglasi-poslovi/ u segmentu /oglasi poslovi/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.

13
0606688905