Objavljeno: okt 26 2012 04:56

Potrebni agenti u osiguranju

Objavljeno: okt 26 04:56
Pregleda: 11
Agencija KapitalExtra u cilju širenja poslovanja traži adekvatne osobe koje će postati deo prodajnog tima:

AGENTI u osiguranju (m/ž)

Opis posla:
• Predstavljanje KapitalExtra agencije prilikom kontakta sa klijentima
• Terensko obavljanje poslova
• Akvizicija novih klijenata
• Lični kontakti s postojećim i potencijalnim klijentima

Šta očekujemo:
• Razvijene komunikacione veštine
• Samostalnost u obavljanju posla
• Naglašene prodajne afinitete
• Motivisanost za obavljanje poslovnih zadataka

Šta nudimo:
• Profesionalno izazovan posao
• Edukacija i stručno usavršavanje
• Dinamičan i odgovoran posao u organizovanom poslovnom okruženju
• Stimulativna primanja i bonuse za postignute rezultate
• Fleksibilno radno vreme
• Dinamiku rada i volumen angažmana možete prilagoditi ličnim potrebama

Prijave slati na:
Tel: 011 227 5926
E-mail: [email protected]
www.zivotnoosiguranje-online.com
11
0631564333