Objavljeno: feb 27 2018 09:21

Cevar, zavarivač posao u Sloveniji šifra 012/2

Objavljeno: feb 27 09:21
Pregleda: 3
Naš partner je kompanija koja je već dugo bila uključena u održavanje i ugradnju proizvodnih linija, mašina i uređaja. Rezultat višegodišnjeg iskustva u ovoj oblasti i sopstvene kreativnosti su odlične mašine i uređaji naše proizvodnje, koji se mogu integrirati u postojeći proizvodni proces i ne zahtevaju održavanje. Nude dizajn, proizvodnju i montažu različitih mašina i uređaja, pružaju i njihovo održavanje i snabdevanje rezervnih delova.

Opis posla: šifra 012/2
Rad u proizvodnji, montaža i demontaža mašina u proizvodnji, remont i servisi mašina u papirnoj industriji, bravarski poslovi i zavarivanje.
Tražimo radnike za rad u Sloveniji.

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja zavarivač, cevar, bravarske-mašinke ili tehničke struke,
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• vozačka dozvola B kategorije,
• poznavanje računara osnovno,
• starost od 30 do 35 godina
• Namanje 3 godine iskustva u sličnoj poziciji,
• Probnii rad 3 meseca,
• Dobro fizičko stanje
• motoričke sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• poželjno poznavanje pasivno engleskog jezika
• rad na višini
• ponekad noćni rad
• Poznavanje zavarivanja Mig, Mag, Elektro, Atesti - prednost ili završena škola zavarivač
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (početna od 1000€ do 1300€ zavisi od znanja i iskustva) za redovne satove
• jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana plaća se svaki dan po 6,12€
• godišnji odmor najmanje 20 dana
• poslodavac organizuje boravak, u vezi troškova dogovor
• troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
3