Objavljeno: apr 10 2020 12:19

Šankeri u kafe restoranu (Hrvatska – otok Lošinj)

Objavljeno: apr 10 12:19
Pregleda: 3
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, kafić u centru Malog Lošinja, potražuje radnike.

Pozicija: Šankeri u kafe restoranu (Hrvatska) m/ž

Početak rada: 1.6.2020. – 1.7.2020.

Mesto rada: Mali Lošinj (otok Lošinj)
Zemlja rada: Hrvatska

Opis posla:
• Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima
• Pripremanje i izdavanje pića, pravljenje koktela
• Održavanje higijene radnog mesta
• Učestvovanje u mesečnim popisima pića i opreme

Uslovi:
• SSS/VSS
• Minimum 2 godine radnog iskustva
• Posedovanje važećeg pasoša Republike Srbije
• Prednost imaju kandidati sa EU pasošem ili ličnom kartom
• Obavezno znanje engleskog jezika
• Poželjno osnovno poznanje nemačkog ili italijanskog jezika
• Prednost imaju kandidati sa znanjem pravljenja koktela

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno (sezonski rad)
• Izradu viza i radnih dozvola
• Stimulativnu zaradu od 800eur plus bakšiš
• Bonusi za prekovremeni rad
• Obezbeđen smeštaj
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Jednak radni tretman sa radnicima zemlje rada
• Početak rada – 10.04.2020.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.
3
0603313666