Objavljeno: okt 14 2020 11:46

STOLAR m/ž (SLOVENIJA)

Objavljeno: okt 14 11:46
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:
Destinacije rada: Slovenija
Potreban je veći broj izvršilaca posla

Opis poslova:
- rad sa masivom i pločastim materijalima
- izrada nameštaja od drveta i pločastih materijala
- proizvodnja nameštaja
- rad u radionici i na terenu

Uslovi rada:
- sss
- radno iskustvo minimum 10 godinu dana na poslovima stolara
- kandidati sa srpskim dokumentima ili sa slovenačkom radnom dozvolom

Poslodavac obezbeđuje:
- ugovor o radu na odredjeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle probnog plaćenog rada
- redovna mesečna osnovna neto zarada od 1000 EUR + bonus od 940 EUR godišnje; sa tendencojom povećanja zavisno od radnog iskustva kandidata
- plaćena užina 100 EUR
- plaćen prevoz 50 EUR
- plaćen probni rad do 90 dana
- obezbeđen privremen smeštaj;
- obezbeđen jedan obrok;
- bezbednost i zdravlje na radu;
- oprema za rad;

* Kandidati koji ispunjavaju uslove da dostave: CV sa radnim iskustvom dostaviti ne viber 064/1260055 ili na e-majl [email protected]
informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 064/1260055
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

3
0603313666