Objavljeno: feb 27 2018 09:21

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013

Objavljeno: feb 27 09:21
Pregleda: 6

Opis posla: šifra 013
Međunarodni transport šleper – cerada, kontejner i hladnjača Slovenija i EU, ponekad Rusija

Očekujemo:

• Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
• Engleski jezik pasivno
• starost od 21 do 40 godina
• Najmanje 2 godine iskustva u međunarodnom transportu,
• Dobro fizičko stanje
• motoričke sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• radno vrijeme – različito,
• Kod 95 - prednost, ako nemate pomažemo da uradite
• ADR – prednost
• Taho kartica vozača - obavezno
• posle mesec ipo ili dva meseca se ide kući na pet do šest dana
• vozi se EU, ponekad Engleska i Rusija

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• godišnji odmor 20 dana
• jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€

• solidna i redovna plata, od 1400€ do 2200€, više se vozi veća je plata,
• boravak kod poslodavca, trošak poslodavca
• troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla

Online Ads:

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU

• Međunarodni transport šleper – cerada i hladnjača Slovenija i EU
• Do 40 godina starosti
• Minimum 2 godine iskustva u međunarodnoj špediciji
• Obavezan Taho kartica vozača
• COD95 – ako nemate možemo pomoći da uradite
• ADR prednost

Nudimo:
• Radna Viza, Ugovor u radu EU
• Godišnji regres od 600€ do 650€
• Redovna isplata, plata 1400€ do 2200€, zavisi od radnih dana

Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
6

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija