Objavljeno: apr 13 2021 09:48

Mesar - prodavac u mesari

Objavljeno: apr 13 09:48
Pregleda: 9
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta mesaru “Slavonac” koja zbog otvaranja novih prodajnih objekata radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:
Mesto rada: Vojvode Stepe, Voždovac
Opis poslova:
• Poručivanje, prijem i kontrola mesa i mesnih prerađevina;
• Pandlovanje i konfekcija mesa za dalju prodaju;
• Pakovanje i prodaja mesa i prerađevina od mesa;

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Radno iskustvo minimum godinu dana
Nudi se:
• Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle dva meseca
• Početna zarada 60.000rsd plus bonusi
• Radno vreme prva smena od 7-15h I druga smena od 14 do 21h
• Jedan slobodan dan –nedelja ili ponedeljak
• Obezbeđena obuka
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
[email protected]
Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

9