Objavljeno: feb 27 2018 09:21

Zavarivać Tig – majstor šifra 008 1

Objavljeno: feb 27 09:21
Pregleda: 10
Naš partner nudi proizvodnju i ugradnju teških i lakših konstrukcija, krovova, platformi, stepeništa, ograde, nosača, procesne opreme, cjevovoda i drugih proizvoda od nehrđajućeg čelika, metala ili aluminijuma. Kompanija je dobro obučen tim koji vam može ponuditi znanje i iskustvo stečeno tokom 15 godina rada i time kvalitetnu ponudu na terenu

Opis posla: šifra 008 1
Zavarivanje TiG, instalacija cjevovoda i procesne opreme. Tražimo radnike za posao u Sloveniji

Očekujemo:
• najmanje III. stepen stručne sprema, zavarivač, monter, bravar
• Atest – Tig varioc,
• Ako nemate Atesta i dobro poznajeta Tig zavarivanje, možemo pomoči da uradite Atest,
• Najmanje 3 godine iskustva kaoTig zavarivač - dobar majstor, vari se rosfraj 1,5 do 3,00 mm,
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• odgovornost i preciznost,
• poskusni rad tri mjeseca,
• odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu,
• Dobro fizičko stanje motoričkih sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima,
• starost od 20 do 40 godina,
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize),

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina, radna viza) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
• prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (do 12,00€ na sat neto, ovisi od znanja i iskustva)
• prehrana ušteta u satnici
• godišnji odmor najmanje 18 dana
• poslodavac organizuje boravak, troškovi radnika
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac,
• troškove testiranja ako opravite test nosi poslodavac, ako se test ne opravi nosi troškove puta i boravka radnik.

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
10